Son mesaj - Gönderen: Editör - Çarşamba, 01 Şubat 2017 09:01
Bazı insanlar alçak gönüllüdür, bazıları da alçak olmaya gönüllüdür...
Haberler

HaberlerGÜNCEL HABERLERYAZAR FAHRETTİN ÇELİK DÖRDÜNCÜ KİTABINI OKUYUCU İLE BULUŞTURDU   
YAZAR FAHRETTİN ÇELİK DÖRDÜNCÜ KİTABINI OKUYUCU İLE BULUŞTURDU

Adıyamanlı Yazar Şair Fahrettin Çelik dördüncü kitabını yayınladı.

Daha önce İnsanca Yaşama Bilinci, Samsat’ta Bir Gül ve Suskun Dilim isimli kitapları yayınlanan Gazeteci, Yazar, Şair Fahrettin Çelik, Düş Kırağım isimli dördüncü kitabını yayınlayarak, okuyucu ile buluşturdu.

76 adet şiirin yer aldığı ve 112 sayfadan oluşan kitap, ülkemizin seçkin yayınevlerinden biri olan Efsus Yayınlarından çıktı. Kitabın Genel Yayın Yönetmenliğini Ahmet Ateş, Editörlüğünü ise Safiye Samyeli üstlendi. İstanbul Cem Karaca Kültür Merkezi 'nde ilk tanıtım programına çok sayıda okur ve sanatsever katıldı. Programda ayrıca şiir dinletisi sunuldu.

Kitapla buluşmanın onur ve mutluluğunu yaşadığını belirten Çelik, 2023 yılı içerisinde üç kitap çalışmasını okuyucu ile buluşturmayı planladığını açıkladı.

Çelik, "Şiir yazmak ve yorumlamak benim için hayati önem arz ediyor. Şiir yazınca kendimi buluyor, ruhsal olarak rahatlıyorum. Bu nedenle sık sık şiir yazıyorum. Bu şiirler birikince kitapta birleştirme düşüncesi oluştu. Sayı fazla olunca da serbest şiirlerimi Düş Kırağım isimli kitapta birleştirdik. Hece vezni ile yazılmış şiirleri ise yakın da Yalın Ateşin Kıvılcımları isimli kitapla okuyucu karşısına çıkacağız. Tamamlamış olduğum Fırat’ın İki Yakası isimli romanı ise yılsonuna doğru yayınlamayı planlıyoruz. Desteklerini esirgemeyen Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Ateş, Editör Safiye Samyeli başta olmak üzere emeği geçen, destek sunan bütün herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 
Gönderen Editör, Salı, 17 Ocak 2023 12:16, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 
Samsat Haber @ Fahrettin ÇELİK

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it

Haber Siteleri