Son mesaj - Gönderen: Editör - Çarşamba, 01 Şubat 2017 09:01
Bazı insanlar alçak gönüllüdür, bazıları da alçak olmaya gönüllüdür...
Haberler

HaberlerGÜNCEL HABERLER   
SAMSAT'TA SAKAL-I ŞERİF ZİYARETE AÇILDI

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde Peygamber Efendimizin Sakal-ı Şerif'i vatandaşların ziyaretine açıldı.

 

Ramazan ayı içerisinde Kadir Gecesinin gündüzünde özel muhafazasından çıkarılan Sakal-ı Şerif vatandaşların ziyaretine açıldı. Öğle namazı sonrası erkekler için ve ikindi namazı sonrası bayanlar için Samsat Ulu Camii'nde din görevlileri nezaretinde, dualar ve salavatlar eşliğinde açılan Sakal-ı Şerif'i görmek için ilçe merkezi ve köylerden vatandaşlar ziyaret etti.

 


Gönderen Editör, Perşembe, 22 Haziran 2017 06:52, Yorumlar(0), Hepsini Oku

SAMSAT KAYMAKAMI YILDIRIM ŞEHİT AİLESİ İLE İFTAR AÇTI

Adıyaman'ın Samsat İlçesi Kaymakamı Yusuf Yıldırım, şehit ailesini ziyaret ederek, birlikte iftar açtı.

 

Mardin'in Derik İlçesi'nde PKK'lıların askeri aracın geçişi sırasında tuzakladığı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Yusuf Atal'ın Samsat ilçe merkezi Örentaş mahallesindeki ailesini ziyaret eden Samsat Kaymakamı Yusuf Yıldırım, aile bireyleri ile görüşerek birlikte iftar açtı.

 


Gönderen Editör, Çarşamba, 21 Haziran 2017 12:35, Yorumlar(0), Hepsini Oku

BAŞARILI ÖĞRETMENLER ÖDÜLLENDİRİLOİ

Adıyaman'ın Samsat ilçesine bağlı Uzuntepe Ortaokulunda görevli bazı öğretmenlere başarı belgesi verildi.

 

TEOG-2 sınavlarında açık ara ile ilçe birincisi olan Uzuntepe Ortaokulunda görevli olup, sınavlarda başarı sağlayan branş öğretmenlerine Samsat Kaymakamı Yusuf Yıldırım tarafından başarı belgesi verildi.

 

Okul Müdü ...


Gönderen Editör, Cuma, 16 Haziran 2017 07:34, Yorumlar(0), Hepsini Oku
DEPREMZEDELER İLE MÜLTECİLER BİRLİKTE İFTAR AÇTI

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde bir süre önce meydana gelen depremde etkilenen Samsatlı depremzedeler ile Suriye'den ülkemize gelerek Samsat ilçesine yerleşen mülteciler birlikte iftar açtılar.

 

Samsat İlçe Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı Samsat İlçe Temsilciliğinin düzenlemiş oldukları iftar yemeğine Samsat Kaymakamı Yusuf Yıldırım ve eşi Belgin Yıldırım, Samsat Belediye Başkanı Yusuf Fırat, Samsat İlçe Müftüsü Mehmet Seri Doğru, diğer kamu kurum ve kuruluş amir ve çalışanları, siyasi parti ve sivil toplum kuruluş temsilcileri, köy ve mahalle muhtarları, şehit ve gazi aileleri, yeti ...


Gönderen Editör, Çarşamba, 14 Haziran 2017 07:44, Yorumlar(0), Hepsini Oku
BAŞARILI ÖĞRENCİLERE ALTIN DAĞITILDI

Adıyaman'ın Samsat ilçesine bağlı Uzuntepe köyünde dağıtılan karneler ile birlikte başarılı öğrencilere altın dağıtıldı.

 

Karne dağıtım törenine Samsat Kaymakamı Yusuf Yıldırım, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Akın, Memur-sen ve Eğitim-Bir Sen Adıyaman İl Temsilcisi Ali Deniz, kamu kurum ve kuruluş amirleri, eğitimciler ve öğrenci velileri katıldı.

 

Uzuntepe Ortaokulu bahçesinde düzenlenen program sayg ...


Gönderen Editör, Pazartesi, 12 Haziran 2017 07:58, Yorumlar(0), Hepsini Oku
ADIYAMAN VALİSİ ERİN SAMSATLI DEPREMZEDELERLE ÇADIRDA TERAVİH KILDI

Adıyaman Valisi Abdullah Erin, Mart ayında meydana gelen depremden etkilenen Samsatlı depremzedeler ile çadırda teravih namazı kıldı.

Samsat Kaymakamı Yusuf Yıldırım ve Samsat Belediye Başkanı Yusuf Fırat'ın yanı sıra Adıyaman ve Samsat ilçe kurum amirleri ile birlikte Samsat ilçesine gelen Adıyaman Valisi Abdullah Erin, Samsat Ulu Cami önünde kurulan çadırda namaz kıldıktan sonra muhtarlar ve cami cemaati ile sohbet etti.

Erkek ve bayanlar ile ayrı ayrı sohbet eden Vali Er ...


Gönderen Editör, Pazartesi, 05 Haziran 2017 11:50, Yorumlar(0), Hepsini Oku
SAMSATLI DEPREMZEDELERE İŞKUR'DAN İSTİHDAM DESTEĞİ

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde geçtiğimiz aylarda meydana gelen depremin ardından, istihdam edilmek üzere İşkur'a başvuranlar arasında çekilen kurada belirlenen depremzedeler işe başladı.

 

İşkur İl Müdürlüğü tarafından yürütülen Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında, Samsat Kaymakamlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 130 kişinin işe başlamaları ile ilgili olarak Hükumet Konağı bahçesindeki çadırda bir toplantı düzenlendi.

 


Gönderen Editör, Cuma, 02 Haziran 2017 13:51, Yorumlar(0), Hepsini Oku

DEPREMZEDE ÇOCUKLAR SİRK GÖSTERİSİ İLE COŞTULAR

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde depremzede çocuklar sirk gösterisi ile coştular.

 

GAP idaresi ile UNICEF arasında “Suriyeli Çocukların ve Gençlerin Güçlendirilmesi Çalışma Planı” kapsamında ulusal ve uluslararası sirk sanatçılarının katılımıyla Samsat ilçesinde sirk gösterileri düzenlendi.

 


Gönderen Editör, Cuma, 02 Haziran 2017 13:40, Yorumlar(0), Hepsini Oku

MİNİK ÖĞRENCİLERİN KOCAMAN BAŞARISI

Adıyaman Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri Samsat ilçesi Taşkuyu köyündeki depremzede öğrencilere kitap yardımında bulundular.

 

Adıyaman Cumhuriyet İlkokulu 3-C sınıfında öğrenim gören 30 öğrenci, öğretmenleri Özlem Gündüz koordinesinde 3 bin adet kitap toplayarak, Mart ayında depreme maruz kalan Samsat ilçesi Taşkuyu köyündeki öğrencilere dağıttılar.

 

&Cc ...


Gönderen Editör, Cuma, 02 Haziran 2017 10:17, Yorumlar(0), Hepsini Oku
SAMSAT'TA KONTEYNER KURULUMU ÇALIŞMALARI HIZLA DEVAM EDİYOR

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde 2 Mart'ta meydana gelen deprem sonrasında vatandaşları çadırlardan kurtarıp daha sağlıklı ve güvenli olan konteynerlere yerleştirilmeleri için çalışmalar aralıksız devam ediyor.

 

Depremin ilk anından itibaren vatandaşların mağdur edilmemesi için yoğun bir çaba içerisinde olan, Samsat Kaymakamı Yusuf Yıldırım başkanlığındaki Afet Kriz Merkezince Samsat ilçe merkezinde beş ayrı noktada konteyner kurulumu yapıyor.

 Gönderen Editör, Pazartesi, 29 May 2017 13:26, Yorumlar(0), Hepsini Oku
163 Sayfalar 1 2 3 4 5 ... Son »


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 
Samsat Haber @ Fahrettin ÇELİK

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it

Haber Siteleri