Son mesaj - Gönderen: Editör - Çarşamba, 01 Şubat 2017 09:01
Bazı insanlar alçak gönüllüdür, bazıları da alçak olmaya gönüllüdür...
Haberler

HaberlerGÜNCEL HABERLER   
SAMSATLI ÖĞRENCİLER HÜNERLERİNİ SERGİLEDİLER

Adıyaman’ın Samsat ilçesinde öğrenimlerini sürdüren ortaöğretim öğrencileri beceri ve hünerlerini sergilediler.

 

Samsat Çok Programlı Anadolu Lisesi (ÇPAL) öğrencileri tarafından, Okul Müdürü Mehmet Tepe ve Proje Koordinatörü Birkan Gezici yönetiminde, diğer eğitimcilerin de yardım ve destekleri ile düzenlenen fuarın açılışını Samsat Kaymakamı Sedat Sezik yaptı.

 Gönderen Editör, Salı, 17 Nisan 2018 12:06, Yorumlar(0), Hepsini Oku
BAŞBAKAN YARDIMCISI AKDAĞ DEPREMZEDE KONUTLARININ TEMELİNİ ATTI

Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, Adıyaman’ın Samsat ilçesinde depremzede konutlarının temel atma töreninde yaptığı konuşmada, "Türkiye Cumhuriyeti teröre karşı mücadelesini sürdürecektir" dedi.

 

2 Mart 2017 tarihinde meydana gelen 5.5 büyüklüğündeki depremin ardından yaralar sarılmaya devam ediyor. Adıyaman’daki depremzedelere yeni bir yuva olacak 403 konutun temel atma töreni Samsat ilçesi Kale Mahallesi’nde gerçe ...


Gönderen Editör, Cuma, 13 Nisan 2018 13:24, Yorumlar(0), Hepsini Oku
SAMSAT'TA KALICI KONUT YAPIMINA BAŞLANDI

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde 02 Mart 2017 tarihinde meydana gelen depremde mağdur olan depremzedeler için kalıcı konut yapımına başlandı.

Yaklaşık 13 ay önce Samsat ilçesinde meydana gelen deprem dolayısıyla konteynırlarda yaşamlarını sürdüren depremzede vatandaşlar için konut yapımı çalışmaları kapsamında yüklenici firma yıkım çalışmalarına başlayarak, toplu yerde yapılacak konutların temelini kazmaya başladı.Gönderen Editör, Çarşamba, 11 Nisan 2018 13:06, Yorumlar(0), Hepsini Oku
SAMSAT’TA POLİS BAYRAMI KUTLANDI

Adıyaman’ın Samsat ilçesinde Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıldönümü çeşitli etkinliklerle kutlandı.

 

10 Nisan Polis Bayramı dolayısıyla Samsat İlçe Emniyet Amiri Serdar Demirel, Kurum amirleri, siyasi parti temsilcileri, polisler ve vatandaşların da katılımıyla, Hükümet Konağı bahçesindeki Atatürk Anıtını çelenk koyup, saygı duruşunda bulunarak İstiklal Marşını okudular.

  ...


Gönderen Editör, Çarşamba, 11 Nisan 2018 13:01, Yorumlar(0), Hepsini Oku
ADIYAMANLI ÇOCUKLAR ASKERLERE MEKTUP GÖNDERDİ

Adıyaman'da öğrenciler Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Afrin’de bulunan askerlere yazdıkları mektupları Adıyaman İl Garnizon Komutanı'na teslim ettiler.

 

Adıyaman Cumhuriyet İlkokulu 4/C sınıfı öğrencileri, öğretmenleri Özlem Gündüz nezaretinde Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Afrin’de bulunan askerleri motive etmek amacıyla yazdıkları mektupları Adıyaman İl Garnizon Komutanı Personel Albay Davut Kulalar'a teslim ettiler. Öğrencilerden Emir Enes Akbaş, Çanakkale Şehitleri şiirinin tamamını ezbere ve coşku ile okuyarak, herkesi duygulandırdı.


Gönderen Editör, Perşembe, 05 Nisan 2018 13:11, Yorumlar(0), Hepsini Oku

KAYMAKAM SEZİK, OKUL İNŞAATLARINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Adıyaman'ın Samsat ilçe Kaymakamı Sedat Sezik, bir yıl önce meydana gelen deprem dolayısıyla konteynır sınıflarda eğitim gören öğrenciler için yaptırılan okul inşaatlarında incelemelerde bulundu.

 

Samsat ilçe merkezinde yaptırılan 5 okul inşaatında incelemelerde bulunan Kaymakam Sedat Sezik, ilgililerden bilgiler aldı.

 


Gönderen Editör, Çarşamba, 04 Nisan 2018 05:42, Yorumlar(0), Hepsini Oku

OTİZME FARKINDALIK İÇİN ÇOCUKLAR SAMSAT KAYMAKAMINI ZİYARET ETTİLER

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde Dünya Otizm Farkındalık Günü dolayısıyla Samsat Merkez Ortaokulu öğrenci ve öğretmenleri nezaretinde otizm hastalarının katılımı ile sokak gösterisi düzenlendi ve Samsat Kaymakamı ziyaret edildi.

 

Kaymakamlık önünde çocukları karşılayan Samsat Kaymakamı Sedat Sezik, bu tür etkinliklerin otizmin hızlı artışı karşısında kamuoyunun dikkatini çekmek için önemli bir fırsat olduğunu belirterek, toplumun her kesiminin bu konu hakkında duyarlı olması gerektiğini ifade etti.


Gönderen Editör, Çarşamba, 04 Nisan 2018 05:39, Yorumlar(0), Hepsini Oku

SAMSATLI ÖĞRENCİLER BARSELONA'DA YAZILIM ÖĞRENECEK

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde öğrenimlerini sürdüren ortaöğretim öğrencileri Barselona'da yazılım öğrenecek.

 

Samsat Çok Programlı Anadolu Lisesi tarafından "Erasmus" kapsamında hazırlanan "Mültecilerin Sosyal, Kültürel, Dilsel Uyumu için Android Program Tasarımı" projesi kapsamında, 14 öğrenci 2 öğretmen ile birlikte Barselona'ya giderek orada yazılım ve mülteciler ile ilgili bilgiler alarak bilgisayar yazılımı hakkında bilgilenecekler.Gönderen Editör, Perşembe, 29 Mart 2018 13:22, Yorumlar(0), Hepsini Oku
GENÇ ÇİFTÇİ PROJE 2018 BAŞVURULARI BAŞLADI

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde genç çiftçi proje başvurularının 2 Nisan'da başlayacağı ve ay sonuna kadar devam edeceği bildirildi.

 

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 2018 yılında genç çiftçilere 30 bin TL destek ödemesi yapmaya devam edeceği ve bunun için başvuruların 2 Nisan'da başlayacağı belirtildi.

 


Gönderen Editör, Perşembe, 29 Mart 2018 05:36, Yorumlar(0), Hepsini Oku
İL EMNİYET MÜDÜRÜ KÖY OKULUNUN ÇANAKKALE ETKİNLİĞİNE KATILDI.

Adıyaman'ın Samsat ilçesi Yarımbağ köyünde tertiplenen Çanakkale Şehitlerini anma programına İl Emniyet Müdürü de katıldı.

 

Yarımbağ Köyü İlk ve Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerinin hazırlamış olduğu "Dirlişin Adı Çanakkale" adlı 18 Mart Çanakkale Şehitleri Anma Günü dolayısıyla düzenlenen programa Samsat Kaymakamı Sedat Sezik, İl Emniyet Müdürü Metin Alper ve işi Kezban Apler, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Akın, kurum amirleri, öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı.

 Gönderen Editör, Salı, 27 Mart 2018 06:18, Yorumlar(0), Hepsini Oku
169 Sayfalar 1 2 3 4 5 ... Son »


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 
Samsat Haber @ Fahrettin ÇELİK

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it

Haber Siteleri