Son mesaj - Gönderen: Editör - Çarşamba, 01 Şubat 2017 09:01
Bazı insanlar alçak gönüllüdür, bazıları da alçak olmaya gönüllüdür...
Haberler

HaberlerGÜNCEL HABERLER   
BAĞARASI KÖY HALKI ŞÜKÜR DUASINA ÇIKTI

Adıyaman’ın Samsat ilçesine bağlı Bağarası köyü halkı yağan bol yağmurdan dolayı şükür duasına çıktı.

 

Samsat ilçesi Bağarası Köyünde, yağmurların yeterli yağması nedeni ile Said Bin Yahya Türbesinin yanında bir araya gelen köy halkı ve davetliler, öğle namazına müteakip ikram edilen yemekleri yedikten sonra dua etti.

 


Gönderen Editör, Cuma, 19 Nisan 2019 14:41, Yorumlar(0), Hepsini Oku

SAMSAT'TA TYP KAPSAMINDA ÇALIŞACAK KİŞİLERİN KURALARI ÇEKİLDİ

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde Toplum Yararına Çalışma Programı (TYP) kapsamında, Samsat Köylere Hizmet Götürme Birliğince çalıştırılacak işçilerin kurası çekildi.

 

Samsat Köylere Hizmet Götürme Birliği ile Adıyaman Çalışma İş Kurumu İl Müdürlüğü (İŞKUR) tarafından ortaklaşa düzenlenen Toplam Yararına Çalışma Projesi (TYP) kapsamında 6 ay süre ile istihdam edilecek 100 kişinin belir ...


Gönderen Editör, Cuma, 19 Nisan 2019 14:38, Yorumlar(0), Hepsini Oku
Adıyaman Milletvekili Aydın,

AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, yeniden modern bir Samsat inşa edeceklerini söyledi.

 

AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Adıyaman Ak Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin ve bazı partililer ile birlikte Samsat ilçesini gelerek, 31 Mart 2019 günü yapılan yerel seçimlerde Samsat Belediye Başkanı olarak seçilen Halil Fırat'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 


Gönderen Editör, Çarşamba, 17 Nisan 2019 10:16, Yorumlar(0), Hepsini Oku

İL GENEL MECLİS BAŞKANI ERDOĞAN İLK ZİYARETİNİ SAMSAT İLÇESİNE YAPTI.

Adıyaman İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Can Erdoğan, ilk ziyaretini Samsat ilçesine yaptı.

 

31 Mart Yerel Seçimlerin ardından mazbatasını alan ve ilk toplantıda yeniden İl Genel Meclis Başkanı olarak seçilen Mehmet Can Erdoğan Samsat ilçesini gelerek, Samsat Kaymakamı Halid Yıldız'ı makamında ziyaret etti.

 

Samsat İl Genel Meclis Üyeleri Osm ...


Gönderen Editör, Çarşamba, 17 Nisan 2019 10:13, Yorumlar(0), Hepsini Oku
SAMSAT'TA 10 NİSAN POLİS HAFTASI KUTLANDI

Adıyaman’ın Samsat ilçesinde Polis Teşkilatının 174. kuruluş yıldönümü çeşitli etkinliklerle kutlandı.

 

10 Nisan Polis Bayramı dolayısıyla Hükümet Konağı bahçesindeki Atatürk Anıtını çelenk konuldu. Sonrasında saygı duruşunda bulunarak İstiklal Marşı okundu.

 

İlçe Emniyet Amir Vekili Musa Tarhan g& ...


Gönderen Editör, Çarşamba, 10 Nisan 2019 14:35, Yorumlar(0), Hepsini Oku
SAMSAT'TA MUHTARLAR MAZBATALARINI ALDI.

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde köy ve mahalle muhtarları mazbatalarını aldı.

 

31 Mart 2019 günü yapılan yerel seçimlerde seçilen 4'ü merkez, 16'sı köy olmak üzere toplam 20 muhtarlara mazbataları Samsat Kaymakamı Halid Yıldız tarafından verildi.

 

Samsat Kaymakamlığı Toplantı Salonunda bir araya gelen muhtarlara tek tek mazbatalarını veren Kaymakam Yıldız, kendilerine görevl ...


Gönderen Editör, Çarşamba, 10 Nisan 2019 14:32, Yorumlar(0), Hepsini Oku
SAMSAT'TA KUTLAMA ÇİÇEĞİ YERİNE BAĞIŞ YAPILMASI ÇAĞRISI

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde belediye başkanlığını kazanan Halil Fırat, kendisine kutlama çiçeği göndermek yerine Samsat Spor'a bağış yapma çağrısı yaptı.

 

31 Mart 2019 günü yapılan yerel seçimlerde Adalet ve Kalkınma Partisinden Samsat Belediye Başkanı olarak seçilen ve aynı zamanda sporcu olan Halil Fırat, ilk icraatı olarak kendisine kutlama çiçeği veya kişisel hediye göndermek isteyenlerin, Samsat Belediye Spor'un hesabına bağış yapmalarını istedi.  


Gönderen Editör, Pazartesi, 08 Nisan 2019 12:38, Yorumlar(0), Hepsini Oku

SAMSAT BELEDİYE BAŞKANI MAZBATASINI ALARAK GÖREVE BAŞLADI

31 Mart Pazar günü yapılan mahalli idareler seçimlerinde Samsat Belediye Başkanı seçilen Halil Fırat, mazbatasını alarak görevine başladı.

 

31 Mart Pazar günü yapılan mahalli idareler seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi'nden Samsat Belediye Başkanı seçilen Halil Fırat, İl Genel Meclis Üyeleri Av. Ümit Tuncer ve Osman Deniz ile Belediye Meclis Üyeleri mazbatalarını alarak görevine başladı.


Gönderen Editör, Pazartesi, 08 Nisan 2019 12:35, Yorumlar(0), Hepsini Oku

SAMSATLI ÖĞRENCİLER OTİZME DİKKAT ÇEKMEK İÇİN YÜRÜDÜLER

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde öğrenciler, 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü nedeniyle ilçe içinde yürüyerek, Hükümet Konağı önünde açıklama yaptı.

 

Samsat Merkez Ortaokulu öğrencileri, Samsat İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Akın, Samsat Merkez Ortaokulu Müdürü Osman Uzun ve öğretmenleri ile birlikte, kamuoyunun dikkatini otizme çekmek için ellerinde afiş ve pankartlarla şehir içinde yürüyerek Hükümet Konağı önünde sözcüleri, ...


Gönderen Editör, Salı, 02 Nisan 2019 14:18, Yorumlar(0), Hepsini Oku
SAMSAT'TA SEÇİM BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimi bilgilendirme toplantısı yapıldı.

 

Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılan toplantıya Samsat Kaymakamı Halid Yıldız, Samsat İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Süleyman Aslan, İlçe Emniyet Amir Vekili Musa Tarhan, Samsat Seçim Kurulu Müdürü  Cevdet Akgün, kurum amirleri ile görev alacak sandık başkan ve görevlileri katıldı.


Gönderen Editör, Cuma, 29 Mart 2019 13:57, Yorumlar(0), Hepsini Oku

177 Sayfalar 1 2 3 4 5 ... Son »


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 
Samsat Haber @ Fahrettin ÇELİK

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it

Haber Siteleri