Son mesaj - Gönderen: Editör - Çarşamba, 01 Şubat 2017 09:01
Bazı insanlar alçak gönüllüdür, bazıları da alçak olmaya gönüllüdür...
Haberler

HaberlerGÜNCEL HABERLER   
SAMSAT'TA VATANDAŞLAR SULU TARIMA YÖNELDİ

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde yeniden sulu tarım yapılmaya başlandı.

 

2017 yılında Samsat Sulama Birliğinin  feshedilmesi nedeni ile Samsat'taki sulama pompaj istasyonunun işletilmesi işi Çamgazi Sulama Birliğine verildi. Böylece, Samsat ilçesinde bulunan 28.600 dekar sulama alanının 17000 dekarlık kısmında bu yıl sulu tarım yapıldı.

 


Gönderen Editör, Cuma, 04 Ekim 2019 13:39, Yorumlar(0), Hepsini Oku

SAMSAT'TA İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLANDI

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde ilköğretim haftası kutlandı.

 

Samsat Merkez İlkokulu Müdürlüğünce hazırlanan ilköğretim kutlama programına Samsat Kaymakamı Halid Yıldız, Belediye Başkanı Halil Fırat, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Kerim Yapılı, kamu kurum ve kuruluş amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve velileri katıldı.

 Gönderen Editör, Perşembe, 19 Eylül 2019 13:43, Yorumlar(0), Hepsini Oku
SAMSAT'TA GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde gaziler günü törenlerle kutlandı.

 

Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından Mustafa Kemal Atatürk'e Gazilik unvanı ile Mareşal Rütbesinin verilişinin yıldönümü ve 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle Samsat İlçe Jandarma Komutanlığında tören düzenlendi.

 

Samsat Kaymakamı Halid Yıldız ve Belediye Başkanı Halil Fırat tarafınd ...


Gönderen Editör, Perşembe, 19 Eylül 2019 13:38, Yorumlar(0), Hepsini Oku
MİLLETVEKİLİ TUTDERE SAMSATLI VATANDAŞLAR İLE BİR ARAYA GELDİ

CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, Samsat ilçesinde vatandaşlar ile bir araya gelerek sıkıntılarını dinledi.

 

İlk olarak Samsat Kaymakamı Halid Yıldız'ı makamında ziyaret eden Tutdere, daha sonra köy ve mahalle muhtarları ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

 

Tutdere, Samsat ilçesinde yaşanan iki ayrı deprem nedeni ile vatandaşların mağdur olduğunu belirterek bu insanlar ...


Gönderen Editör, Perşembe, 19 Eylül 2019 13:36, Yorumlar(0), Hepsini Oku
SAMSAT'TA İMAM HATİPLİ ÖĞRENCİLER AŞURE PROGRAMI DÜZENLEDİ

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde eğitimlerini sürdüren İmam Hatip Lisesi öğrencileri aşure programı düzenledi.

 

Samsat Anadolu İmam Hatip Lisesi yönetici, öğretmen ve öğrencileri tarafından okul bahçesinde aşure programı düzenlediler.

 

Programa  ...


Gönderen Editör, Perşembe, 19 Eylül 2019 13:31, Yorumlar(0), Hepsini Oku
SAMSAT BELEDİYE BAŞKANININ ÇEVRE KİRLİLİĞİ TEPKİSİ

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde bulunan Sahabe Safvan bin Muattal kabrinde düzenlenen tören sonrasında oluşan çevre kirliğini gören Samsat Belediye Başkanı Halil Fırat, açıklamalarda bulunarak tepki gösterdi.

 

Adıyamanlılar Vakfı öncülüğünde çeşitli sivil toplum kuruluşlarının katılımı ile Samsat ilçesinde meftun bulunan Sahabe Safvan bin Muattal kabrinde düzenlenen  “Safvan’da Buluşalım” programı kapsamında çeşitli etkinlikler düzenlendi.

...


Gönderen Editör, Perşembe, 19 Eylül 2019 13:27, Yorumlar(0), Hepsini Oku
SAMSAT KAYMAKAMI OKULLARDA İNCELEMELERDE BULUNUYOR

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde yeni eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte Kaymakam Halid Yıldız, okulları ziyaret ederek incelemelerde bulunuyor.

 

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ile birlikte Samsat Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Samsat Çok Programlı Anadolu Lisesini ziyaret eden Kaymakam Halid Yıldız, Okul Müdürleri Mustafa Çelik ve Mehmet Tepe ile öğretmenlerden bilgiler alarak, sıkıntılarını dinledi ve çözüm önerileri ile ilgili olarak fikir alışverişinde bulundu.


Gönderen Editör, Perşembe, 19 Eylül 2019 13:25, Yorumlar(0), Hepsini Oku

SAMSAT KAYMAKAMI KÖYLERDEKİ ÇALIŞMALARI YERİNDE DENETLEDİ

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde yürütülen çalışmaları yerinde denetleyen Samsat Kaymakamı Halid Yıldız yetkililerden bilgi aldı.

 

Samsat İlçe Müftüsü Metin Kara, İlçe Özel İdare Müdürü Haşim Uçar ve Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Fahrettin Çelik ile birlikte köylerde yürütülen çalışmaları denetleyen Samsat Kaymakamı Halid Yıldız, tespit ettikleri aksaklıkların anında çözümü için talimat verdi.  


Gönderen Editör, Salı, 27 Ağustos 2019 07:58, Yorumlar(0), Hepsini Oku
ISPARTA'DA ADIYAMAN RÜZGARI ESTİ

Bu yıl ikincisi düzenlenen "Uluslar arası Şarkikarağaç - Belceğiz Köyü Sosyal Sorumluluk ve Kültür Sanat Festivali" kapsamında düzenlenen etkinliklere Adıyaman'dan Gazeteci-Yazar ve aynı zamanda Şair olan Fahrettin Çelik katıldı.

 

Köy Muhtarı İbrahim Böcek ile Yazar ve Şair Harun Yıldırım ve Safiye Samyeli'nin organizesinde gerçekleştirilen festivale katılan Adıyamanlı Şair Fahrettin Çelik kendisine ait "Bu Şehrin Işıkları" isimli şiirini yorumlayarak izleyicilerden tam not aldı.


Gönderen Editör, Cuma, 09 Ağustos 2019 09:03, Yorumlar(0), Hepsini Oku

AYDIN,

AK Parti Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Samsat ilçesinde hak sahiplerine kalıcı konutların dağıtılmaya başlanması ile yaraların sarılmaya başlandığını söyledi.

 

AK Parti Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Adıyaman Milletvekili Yakup Taş ve Adıyaman Ak Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin ile birlikte Samsat ilçesini ziyaret ederek, Samsat Belediye Başkanı Halil Fırat ve Samsat Kaymakamı Halid Yıldız'dan ilçenin sorunları hakkında bilgiler aldı.


Gönderen Editör, Cuma, 09 Ağustos 2019 08:44, Yorumlar(0), Hepsini Oku

180 Sayfalar 1 2 3 4 5 6 ... Son »


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 
Samsat Haber @ Fahrettin ÇELİK

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it

Haber Siteleri